Freerunning

Clubs en communities

Ben je op zoek naar een club? Wil je in de club een werking opstarten? Of ben je een nieuwe organisatie? 
Dan ben je bij ons zeker en vast aan het juist adres!

Ik wil een werking opstarten:
Welke voordelen kan zo’n aansluiting voor mijn community/club bieden? 
Wij benadrukken hieronder de belangrijkste:

  • Een verzekering voor de aangesloten sporters, die zowel geldt voor indoor als outdoor trainingen.
  • Aangesloten bij erkende nationale en internationale federatie bij Gymfed, FIG, BOIC, VSF, Sport Vlaanderen
  • Opleidingen tot instructor
  • Bijscholingen in freerunning en parkour
  • Informatie over allerhande zaken (sporttechnisch, juridisch, fiscaal, opleidingen,...)
  • Gratis promotiepakket voor de uitbouw van freerunning in jouw club
  • Verwijzing naar jullie website op onze website.
  • ...

Communities:

Naam Community

Locatie-Lessenrooster   Contact
Blaze Urban Academy
  • Blaze Urban Academy
    Mechelsesteenweg 1 / 36 A
    2220 Heist-Op-Den-Berg
  academy@blaze.be
Exception Movement
  • Lagere school Westdiep - 8400 Oostende              
    • Zondag: 09.00-10.15 uur (kinderlessen)
    • Zondag: 10.00-12.00 uur (beginner)
    • Zondag: 12.00-14.00 uur (gevorderden)
  • Sportinnovatiecampus Brugge  (vroeger BLOSO sportcentrum)
    Nijverheidsstraat 112 - 8000 Brugge
    • Zaterdag: 16.00-18.00 uur
  • Sporthal Kortrijk
    School Sint-Rochuskerk, Boerderijstraat 69A - 8500 Kortrijk
    • Woensdag: 13.00-15.00 uur
  Robbe Colman
Pulse Family
  • Loods Marie-Joséwijk 42                                                                              
    1800 Vilvoorde
    • Dinsdag: 18.00-20.00 uur (beginners)
    • Vrijdag: 18.00-20.00 uur (gevorderden)
    • Woensdag: trainingen voor zowel beginners als gevorderden (zie kalender).
  • Kalender & info: www.vilvoorde.be/pulse
  Stijn Vranckaert

Team C.W.P.

  • Dendermondestraat 25                                                                                  
    1785 Merchtem
    • Zaterdag: 16.30-18.30 uur

       
  Jonas Verhasselt
Flow de Gand
  • Dinsdag en woensdag
    Op verschillende sites in Gent
 

Wouter De Mol

 

 

Clubs die enkel parkour en freerunning aanbieden:

Naam club Locatie - Lessenrooster     Contact
Antwerp Parkour School
  • Sint-Lambertuszaal
    Frans Lenaertsstraat 6
    2180 Ekeren
    • Woensdag 20.00-22.00 uur
      Zaterdag 16.00-18.00 uur
  Tom De Backer
FBW Sport & Fun, Eisden
  • Sport PTS Maasmechelen
    Europaplein 36
    3630 Maasmechelen
    • Dinsdag: 16.30-18.00 uur
  Bart Fraussen
Parkour Dendermonde
  • Sporthal Sint-Gillis
    Van Langenhovestraat 203 a
    9200 Dendermonde
    • Woensdag: 20.30-22.00 uur
    • Vrijdag: 20.30-22.00 uur 
   Sander De Ridder
Parkour Waasland
  • Parkour Waasland heeft 5 groepen:
    Start-To-Parkour: vanaf 7 jaar
    Trainees: vanaf 10 jaar
    Tracers: vanaf 12 jaar
    Masters: vanaf 16 jaar & vanaf 18 jaar
    Freerunners: selectiegroep
     

De trainingen gaan door op:

  • Maandag, Belsele, Sporthal De Klavers
    • 19.00-20.30 uur voor Tracers & Masters
  • Woensdag, Belsele, Sporthal De Klavers
    • 20.30-22.00 uur voor Masters & Freerunners
  • Zaterdag, Sint-Niklaas, De Ster
    • 10.00-11.30 uur voor Start-To-Parkour,
      Trainees & Freerunners
  • Zondag, Sint-Gillis-Waas, Sporthal De Route
    • 10.30-12.00 uur, Tracers (i.s.m. Sportiva)
  • vanaf oktober: Dinsdag of Donderdag, Sint-Niklaas
    • 17.00-18.30 uur, Tracers (i.s.m. Sport-Na-School)
  • Speciale trainingen en events voor specifieke groepen
    volgens kalender
  Koen Van Riet

 

Clubs die Freerunning en gymnastiek aanbieden:

Naam club Locatie - Lessenrooster    Contact
Art Gym
  • Raadpleeg HIER het volledige uurrooster

 

  Nico Leenaarts
ArtiGym Herzele 
  • Gemeentelijke Sporthal 'de Steenoven'
    • Woensdag:  19.00-21.00 uur

 

  Siebe Bossier
De Gympies Hoeilaart
  • Gemeentelijke Sporthal Hoeilaart
    • Maandag: 20.00-21.30 uur

 

  Jeroen Notebaert
Elastika Roeselare
  • Turnzaal Barnum
  • Groep 1: 4e, 5e, 6e lj -1e
    • Maandag: 18.15-19.15 uur
  • Groep 2: secundair
    • Maandag: 19.15-20.15 uur

 

          Tom Denys
Gymclub Tienen 
  •  Houtemveld Tienen
    • Zaterdag: 11.30-12.30 uur (8-12j)
    • Zaterdag: 13.00-14.30 uur (13+ j) 

 

  Ruslan Izimov
Gym Haacht
  • Sporthal "Den Dijk" (in combinatie met gym!)
  • Vanaf eerste middelbaar:
    • Woensdag: 13.30-15.00 uur
  • Vanaf 4de leerjaar:
    • Vrijdag: 17.00-18.30 uur
       
  Freddy Machiels
Gym Knokke Heist
  • Sporthal De Stormmeeuw
    E.Verheyestraat 14
    8300 Knokke-Heist
  • Vanaf 10 jaar:
    • Dinsdag: 18.30-20.00 uur 
       
  info@gymkh.be
Gymclub Tienen      
Gymgroep AS
  • Turnzalen St. Jozefscollege Aarschot
    • Donderdag: 18.30-20.00 uur
  • Holsbeek sportschuur
    • Zaterdag: 13.00-15.00 uur
       
  Jonas Geudens
Gymnarte vzw
  • Sporthal Sint Ludgardis
    Begijnenstraat 57
    2000 Antwerpen
    • Woensdag 17.15-18.30 uur
  Contact
Gymnasport
  • Zaal Soens te Strombeek
    • Woensdag: 19.00-21.00 uur
  Thomas Menten
Gympie Moorslede

 

  Dejonghe Hilde
Gympuls Essen      
Jong & Moedig Genk
  • Freerunning 12+
    Turnzaal Halmstraat
    Halmstraat 6
    3600 GENK
    • Woensdag 20.00-22.00 uur
       
  • Freerunning gevorderden (selectie)
    Halmstraat 6
    3600 GENK
    • Zondag: 16.00-18.00 uur

 

  Geuens David
Koninklijke Diestse Turnkring
  • Freerunning Beginnners
    Sporthal Citadel
    CItadel
    3290 Diest (ingang via de Leuvensestraat)
    • Lagere school: Dinsdag 17.00-18.30 uur
    • Middelbaar: Maandag 18.00-19.30 uur
       
  • Freerunning Gevorderden
    Sporthal Citadel
    CItadel
    3290 Diest (ingang via de Leuvensestraat)
    • Donderdag 19.00-20.30 uur

       
  Peter Frederickx
Koninklijke Turnkring Aalst
  • Sportcentrum Schotte
    Kapellekensbaan 8
    9320 Aalst
    • Woensdag: 20.00-21.30 uur

 

 

Hannah Verdoodt

Koninklijke Wommelgemse Turners
  • Freerunning 12+
    Sporthal
    Beukenlaan
    2160 Wommelgem
    • Zondag: 14.00-15.30 uur
  Gaetan Van Doninck
KOTV Noordzee
  • Freerunning12+
    Turnzaal H.Boddaert
    Kaïrostraat 93
    8400 Oostende
    • Zondag: 11.00-12.00 uur

       
  Elias Bebis
KWTV Willebroek
  • 'Basisschool ’t Pleintje
    August van Landeghemplein 4 te 2830 Willebroek.
    (Campus Pleintje – Ingang onder het blauwe bord “Gymnastics” of “www.kwtv.be”)
    • Dinsdag: 19.30-21.00 uur
  Erik Callaerts
Lendelede LTK
  • Freerunning 9+
    DOC Lendelede
    A. Dassonvillelaan 3
    8860. Lendelede
    • Dinsdag: 16.45-18.00 uur
    • Zaterdag: 19.00-20.30 uur
  Liederick Claeys
Lenig en Gezwind Turnen
  • Sporthal Stadspark
    Steenweg op Zevendonk 18 bus 2
    2300 Turnhout
    • Donderdag: 18.00-20.00 uur
  Anke Bax
O.T.V. Nazareth
  • Freerunning beginners
    Sporthal Nazareth
    Drapstraat 76
    9810 Nazareth
    • Donderdag: 19.00-20.30 uur
  • Freerunning gevorderden
    Sporthal Nazareth
    Drapstraat 76
    9810 Nazareth
    • Donderdag: 20.00-21.30 uur
       
  Stijn De Landtsheer
Movimento Mortsel
  • Turnzaal de Sterre
    • Woensdag: 20.30-22.00 uur 

 

  Laukens Tim
Olympos Lint
  • Sportzaal Lindenhof
    Gemeentepark
    2547 Lint
    • Maandag: 17.15-18.30 uur
       
  info@olymposlint.be
Ritmica
  • Parkour groep 1 (PK1): 9j t/m 11j
    Zaterdag: 9.30-11.00 uur
    Sporthal Ter Beke Sinaai
     
  • Parkour groep2 (PK2): 12j t/m 15j
    Zaterdag: 11.00-12.30 uur
    Sporthal Ter Beke Sinaai
     
  • Parkour groep 3 (PK3): +16j
    Donderdag: 19.00-20.30 uur
    Sporthal De Klavers Belsele

Zaterdag (om de 2 weken) 16.00-17.30 uur
Sporthal Ter Beke Sinaai

Zaterdag (om de 2 weken) 19.00-20.30 uur
Sportham De Witte Molen Sint-Niklaas

 

  info@allemaalritmica.be
Rust Roest Merksplas
  • Gemeentelijke sporthal 't Hofeind
    Hofeinde
    2330 Merksplas
    • Woensdag: 19.00-20.30 uur (beginners)
    • Woensdag: 20;30-22.00 uur (gevorderden)
       
  Koen Vannuffelen
Sportgroep Vaste Vuist Lauwe vzw
  • Sporthal Ter Leie
    Hospitaalstraat 15
    8930 Menen
    • Zaterdag: 17.00-18.15 uur 8 tot 12 jaar
    • Zaterdag: 18.15-19.30 uur 12+
       
  Dries Defossez
Sportiva Sint-Gillis-Waas
  • Sporthal De Route
    • Zondag: 10.30-12.00 uur
 

Rika Geerardyn

 

STB Gymnastics
  • Sporthal van het Koninklijk Atheneum Berchem
    UItbreidingsstraat 246
    2600 Berchem (overkant van de school)
    • Zondag: Freerunning 1: 17.00-18.30 uur
      6 t/m 12 jaar (lagere school)
    • Zondag: Freerunning 2: 18.00-20.00 uur
      12 t/m 18 jaar (middelbare school)
  Dries Laukens
Turnkring Eikels worden Bomen Zottegem
  • Turnzaal EWB
    Laurens de Metsstraat 17
    9620 Zottegem
    • Freerunning A Zondag 15;30-17.00 uur
    • Freerunning B Zondag 17.00-18.30 uur
       
  Patrick De Schrijver
Turnkring voor Geest en Lichaam
  • Turnzaal Stedelijke Basisschool Staakte
    Hoogstraat 192
    9160 Lokeren
    • Zondag: 11.00-12.30 uur
       
  Annelies Smet
Turnkring Sint-Jozef vzw Schoten
  • Turnzaal Atheneum Schoten
    Blangenoisstraat 2, 2900 Schoten.
    • Dinsdag: 20.00-22.00 uur
  Kris Daem
TK Sta-Paraat-P.H.H. Hasselt
  • Turnhal Velodroom
    Kempische Steenweg 83
    3500 Hasselt
    • Maandag: 21.00-22.00 uur - 16+ jaar
    • Donderdag: 19.30-20.30 uur - 12-16 jaar
       
  • Sporthal PHH
    Gouverneur Verwilghensingel 1
    3500 Hasselt
    • Zaterdag:
    • 09.30-10.30 uur - 8-12 jaar
    • 10.30-11.30 uur - 12-16 jaar
    • 11.30-12.30 uur - 16+
       
  Cedric Meyers
'T Spagaatje Hoogstraten
  • Sporthal Spijker Humaniora
    • Maandag: 19.00-20.00 uur
       
  Roelof Deleur
TK Deugd en moed Ekeren
  • Freerunning 6de lrj-3e middelbaar
    Turnzaal Basisschool Driehoek
    Blarenstraat 19
    2180 Ekeren
    • Donderdag: 18.00-19.30 uur
  • Freerunning vanaf 4de middelbaar
    Moretus (Campus Lambertus)
    Frans Lenaertsstraat, ingang blauwe poort
    2180 Ekeren
    • Woensdag: 20.00-22.00 uur
    • Zaterdag: 16.00-18.00 uur
 

Tim Biemans

 

 

Sybren Oerlemans

 

TK De Krakende Spieren
  • Turnzaal 'De Boemerang'
    Alfons Dewitstraat 7
    3078 Meerbeek
    • Freerunning Beginners: Dinsdag 18;30-19.30 uur
    • Freerunning Gevorderden: Donderdag 19.30-20.30 uur
       
  Luc Engelborghs
TK Schelderood Kallo vzw
  • Sporthal De Perel
    Kallodam 5
    9120 Beveren
    • Donderdag: 20.00-21.30 uur
  Contact
Turn-Op Opglabbeek
  • Gemeentelijke Sporthal
    Weg naar Bree 2
    3660 Opglabbeek
    • Zaterdag: 09.00-11.00 uur
       
  Rosita
Turnclub De Zeester
  • Basisschool GO! Stene
    Steensedijk 352
    8400 Oostende
    • Eerste/derde maandag v/d maand: 17.30-18.45 uur
    • Vrijdag 17.30-19.30 uur
       
  Alexander Panin
Turnclub Jumping Jack
  • Sporthal Houthulst
    Markt 1
    8650 Houthulst
    • Donderdag: 19.00-21.30 uur
  Lindsay Degryse
Turnkring Oostakker
  • Sporthal Wolfput
    Wolfputstraat 92
    9041 Oostakker
    • woensdag: 15.00-16.30 uur (beginners)
    • Woensdag: 17.00-19.00 uur (gevorderden)
       
  Milan Rupus
Gympuls Essen

 

  • In combinatie met gymnastiek

 

  Rob Van Opstal
Vrank en Vrij Hoevenen
  • Turnzaal
    Kerkstraat 106
    2940 Hoevenen
    • Donderdag: 19.15-20.30 uur (jeugd)
    • Vrijdag: 21.30-22.30 uur (volwassenen)
       
 

Danny Franquet
0476 692 331
email club
 

Wild Gym
  • Tumblingzaal Wildemanspark
    Wildemansweg
    3020 Herent
    • Donderdag: 18.00-29.30 uur Freerunning Kids
    • Donderdag: 19.30-21.30 uur
    • Zondag 18.00-20.00 uur
       
  Adam De Backer

 

WIK Oostende

  • A. Milhzaal
    Kaïrostraat 91, 8400 Oostende
    • Maandag van 17.30 tot 19.00 uur
      (voor kinderen lagere school)
    • Dinsdag van 18.00 tot 19.30 uur
      (voor jongeren uit het secundatir onderwijs)
       
 

Vanessa Clement
Wendy Clement